Dołącz do wyzwania!

Zaczynamy wyzwanie z tworzeniem treści w centrum. Ale nie tylko tej kreatywnej treści w postaci zdjęć produktów etc. 

Podczas wyzwania będziemy Tworzyć treści, które pomogą Ci budować zaangażowaną społeczność. Pozwolą Ci pokazać się trochę zza kulis. Przybliżą Cię do Twoich odbiorców i pozwolą ich zainspirować.

Zapisz się i czekaj na maila z dalszymi informacjami. Możesz dodać do skrzynki adresowej na mailu mój adres, żeby wiadomość nie wpadła do spamu. (monika@firmama.pl)

Działalność nierejestrowana – obowiązki

Po ostatnim poście dostałam bardzo dużo pytań o działalność nierejestrowaną, dlatego w dzisiejszym wpisie rozwiniemy temat obowiązków, jakie ma osoba prowadząca taką formę działalności. Na końcu posta możecie pobrać przygotowany przeze mnie plik excel, który ułatwi Wam prowadzenie ewidencji sprzedaży. Żeby zacząć prowadzić taką działalność nie musisz jej nigdzie zgłaszać (z wyjątkiem osób, które muszą być płatnikami VAT), a sprzedawać możesz zacząć choćby teraz.

Czytaj dalej »

Nowi klienci w naszych sklepach internetowych

Od stycznia 2021 roku nasze sklepy odwiedzą nowi klienci. Do tej pory zakupy robili u nas Konsumenci i Przedsiębiorcy – teraz pojawi się nowa grupa. Wraz z nią musimy wprowadzić zmiany w regulaminach naszych sklepów internetowych. Na dole tego wpisu przygotowałam dla Was aktualizację regulaminu, który powinien obowiązywać w sklepie internetowym od 1 stycznia 2021 roku. Nowa grupa klientów w naszym sklepie internetowym: Osoby

Czytaj dalej »

Masz pytania?

Sprawdź e-booka „123 pytania o działalność nierejestrowaną”.