O mnie

IMG_20200530_002850_858__01 (1)

jestem mamą dwójki chłopców i od pięciu lat tworzę markę pom pom cap

Radość czerpię z działania, tworzenia własnej firmy i wspierania innych w dążeniu do realizacji marzeń

Udowadniam, że da się połączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy, a w tym wszystkim mieć czas dla siebie

POM POM CAP i firmama

Moja historia

Gdy w 2014 roku zostałam mamą, na skutek tej nowej roli, w mojej głowie pojawiła się lawina przemyśleń, co chcę robić w życiu. Chociaż 5 lat temu nie rozglądałam się za pomysłem na biznes, a własna firma to w ogóle nie był mój cel, szukałam inspiracji i na przykład zaczęłam pisać bloga – Świat Handmad’ów. Nie ma już dzisiaj po nim śladu, ale jest marka Pom Pom Cap! Bo przyszło lato, a ja potrzebowałam dla dziecka czapki. I zrobiłam sama. Pokazałam ją innym, a ich reakcje były dla mnie tak inspirujące, że poszłam dalej w tym kierunku.

Z biegu i bez przygotowania, zaczęłam tworzyć markę Pom Pom Cap. Założyłam firmę i od tamtego czasu, uczyłam się wszystkiego sama, popełniałam błędy, ale odnosiłam również dużo sukcesów. Dziś mogę powiedzieć, że to najlepsza droga, jaką mogłam dla siebie wybrać.

Prowadziłam firmę, jako samotna matka, będąc na etacie, przeprowadzałam się z miasta do miasta, zawieszałam działalność i odwieszałam. Szukałam inwestorów w dobrych czasach i inwestowałam podczas epidemii. Zatrudniałam znajome osoby i zupełnie obce, ale też musiałam się z nimi rozstawać. Wiem gdzie zamówić kartony, żeby były na jutro, jak i gdzie samemu założyć sklep internetowy i jak zacząć, żeby nie ryzykować.

Dzięki latom konsekwencji w działaniu i wytrwałości żyje mi się bardzo przyjemnie i mogę zacząć spełniać marzenia.
 
Jestem tu po to, żeby na podstawie mojego doświadczenia pomóc ruszyć z własnym biznesem, zmotywować Was moją historią o tym, jak ja sobie radziłam i radzę, a przede wszystkim odczarować myślenie na temat prowadzenia firmy – w Polsce i w ogóle prowadzenia firmy.
 
Na koniec mam prośbę, żebyście do mnie pisali i pytali o co tylko chcecie. Będę wdzięczna za sygnały od Was o czym chcielibyście czytać, co Was (jeszcze!) przeraża w myśli o prowadzeniu własnego biznesu.
Do usłyszenia!

Blog

Odczarowuję myślenie o prowadzeniu firmy. Znajdziesz tu przydatną wiedzę, porady, inspiracje oparte na mojej historii i doświadczeniach. 

Kontakt

Chcesz porozmawiać, masz pytanie lub potrzebujesz porady? Napisz do mnie – jestem tu dla Ciebie.